Praeda Holding s.r.o.

Budova

Budova sa nachádza v katastrálnom území Bratislava - Staré mesto, v tesnej blízkosti Palisád, Štefánikovej ulice a Hodžovho námestia, na lukratívnom mieste neďaleko Prezidentského paláca v zóne s významnými administratívnymi a obchodnými budovami.

Dostupnosť je osobnou, autobusovou, trolejbusovou aj električkovou dopravou s možnosťou parkovania priamo v areáli budovy.

Budova má pôdorys nepravidelného obdĺžnikového tvaru s nádvorím uprostred a parkovacím priestorom pre 16 automobilov v zadnej časti.

Severnou stranou je orientovaná na Panenskú ulicu, južnou na susednú plochu s bytovou zástavbou. Objekt má dve nadzemné podlažia, podkrovie a podzemné podlažie.

praeda holding 008praeda holding 001praeda holding 003 

Celá budova je využívaná výhradne na administratívne účely, ktoré majú kompletne zabezpečené všetky doplnkové funkcie a prevádzky.

Z hľadiska kategorizácie prenajímateľných kancelárskych priestorov je budova zaradená do najvyššej kategórie A, čo znamená, že je lokalizovaná v centre alebo v širšom centre, má dobrý prístup a napojenie na dopravné komunikácie, dobre dostupnú občiansku vybavenosť, 1 až 2 parkovacie miesta na 100 m2 prenajímateľnej plochy, vysokú flexibilitu vnútorného priestoru, moderný systém manažmentu budovy, vykurovania, chladenia a požiarnej ochrany a výťahov.

Všetkým nájomcom je k dispozícii na prenájom veľká zasadačka v podzemných priestoroch budovy s kapacitou 20 miest, ktorú je v prípade záujmu možné využiť aj na organizovanie firemných akcií.

Záujem o prenájom priestorov je nahlasovaný vopred a účtovaný hodinovou sadzbou

.